tel. 355 327 644
tel. 414 113 485
info@lceso.cz
přihlášený uživatel :
nepřihlášen 
obsah košíku
položek : 0
bez DPH : ,00
DPH : ,00
celkem : ,00
Vyhledávání:
Mixér KitchenAid s magnetickým pohonem

Mixér KitchenAid s magnetickým pohonem

Mixér KitchenAid s magnetickým pohonem a motorem dělá práci za vás, a to skutečně se vším všudy. Jednoduše zvolíte program, vsunete mixovací nádobu, která se magneticky uzamkne do bezpečné polohy, stisknete tlačítko a můžete v klidu odejít... není totiž potřeba žádného dalšího ručního zásahu, pěchování surovin, přidržování víka nebo snad dokonce přidržování přístroje. Mixér s magnetickým pohonem má robustní základnu z litého kovu o hmotnosti 10 kg, která zajišťuje perfektní stabilitu přístroje během používání. Bezpečně zapouzdrované víko během mixování pevně drží na místě a díky zasouvacímu systému mixovací nádoby do přístroje minimalizuje rozstřikování. Nemusíte se tedy v žádném případě obávat toho, že by se během mixování přísady dostaly mimo nádobu. Integrovaná plnicí trubice s násypkou a odměrkou rovněž umožňuje bezpečné přidávání přísad během mixování. Revoluční technologie magnetického pohonu: Magnety v základně mixéru aktivují magnety v nádobě, čímž sníží tření na minimum a umožní rychlejší rotaci nožů a vyšší točivý moment.

"Intelli-Speed" detekuje obsah a udržuje optimální rychlost tak, aby byly všechny přísady perfektně zpracovány pro dosažení sametově jemné až extra husté konzistence. 4 přednastavené programy (pulzní funkce, manuální regulace otáček), ke snadné výrobě ledových nápojů, smoothie, mléčných koktejlů, polévek, omáček, džusů a mnoho dalších. Jednodílná nádoba o objemu 1,75 litrů se zajištěním proti pohybu, uzavíratelná, s protiskluzovým měkkým držadlem, těsnícím víkem a horní plnicí násypkou pro přidávání surovin během mixování pomocí integrované odměrky. Veškeré vyjímatelné části jsou omyvatelné v myčce na nádobí.

Příkon: 1300 W/230 V. Motor s maximálním výkonem. Počet otáček 400 až 20.000/minuta. Rozměry: 190 (Š) x 360 (H) x 410 (V) mm. Hmotnost: 10,0 kg.Zboží je zařazeno do kategorie Mixéry a odšťavňovače / Mixéry / Mixér KitchenAid s magnetickým pohonem


 
obj.čísloobjempříkonhmotnostKč b.DPHKč s DPH obj.
A150.710 1,75 l1,3 kW / 230 V10 kg   0
 

   

 

Máte dotaz ke zboží? 

Rádi zodpovíme dotazy ohledně zboží 
                   
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Váš telefon:
Vaše přání a dotazy:
Kontrolní kód:
(opište číslo z obrázku do políčka pod ním)

K tomuto dotazu bude logována Vaše IP adresa: 3.238.204.31

 
Zboží bylo úspěšně vloženo do koše


Pokračujte jednou z následujících voleb.


Zboží nebylo vloženo do koše !